ścianki ekspozycyjne GLASS ALUM

[1] [2] następna »

Ścianki ekspozycyjne z profili aluminiowych.  Odznaczają się nowoczesnym wzornictwem. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania. Możliwość dowolnej konfiguracji funkcji oraz zestawień.Ścianki ekspozycyjne i wystawiennicze
Ścianki ekspozycyjne z profili aluminiowych. Odznaczają się nowoczesnym wzornictwem. Wysoka jakość materiałów oraz wykonania. Możliwość dowolnej konfiguracji funkcji oraz zestawień.

Proponujemy standardowe gabloty na bazie systemowych profili aluminiowych. Gabloty posiadają bezpieczne zaokrąglone narożniki. Szyba ze szkła hartowanego. Tył magnetyczny lub korek. Zamykane na zamek patentowy.Gabloty informacyjne , ogłoszeniowe (wewnętrzne i zewnętrzne )
Proponujemy standardowe gabloty na bazie systemowych profili aluminiowych. Gabloty posiadają bezpieczne zaokrąglone narożniki. Szyba ze szkła hartowanego. Tył magnetyczny lub korek. Zamykane na zamek patentowy.

Gablota ta jak sama nazwa wskazuje montowana jest we wnęce ściany. Pozwala to na uzyskanie jednolitej powierzchni na elewacji oraz zwiększenia bezpieczeństwa w wąskich przejściach.Gablota wnękowa
Gablota ta jak sama nazwa wskazuje montowana jest we wnęce ściany. Pozwala to na uzyskanie jednolitej powierzchni na elewacji oraz zwiększenia bezpieczeństwa w wąskich przejściach.

Gablota Gabloty stolikowe , pulpitowe
Gablota "jubilerska" jest najczęściej stosowana do ekspozycji wielu eksponatów. Możliwość wykonania dowolnego wymiaru oraz kolorystyki według palety RAL . W opcji oświetlenie typu LED .

Profesjonalna gablota na sztandar. Konstrukcja z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Szyba z PLEXI w ramie aluminiowej. Zamykana na zamki patentowe. Uszczelka silikonowa w oknie zapewniająca izolację przed kurzem.Gablota na sztandar
Profesjonalna gablota na sztandar. Konstrukcja z profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Szyba z PLEXI w ramie aluminiowej. Zamykana na zamki patentowe. Uszczelka silikonowa w oknie zapewniająca izolację przed kurzem.

Wystawy plenerowe GLASS ALUM .  Cechuje praktyczne podejście do realizacji wystawy. Konstrukcje na bazie systemowych profili aluminiowych oraz trwała płyta wypełniająca. Standardowe podstawy stabilizujące. Wydruk full kolor.Wystawy plenerowe GLASS ALUM
Wystawy plenerowe GLASS ALUM . Cechuje praktyczne podejście do realizacji wystawy. Konstrukcje na bazie systemowych profili aluminiowych oraz trwała płyta wypełniająca. Standardowe podstawy stabilizujące. Wydruk full kolor.

producent gablot